Krakow, Poland, 19 - 21 June 2024

Anita Przybył
Bottega IT Minds, soft-skills.pl

Trenerka biznesu z z doświadczeniem na sali szkoleniowej od 2006 roku. Uczestniczka wielu szkoleń doskonalących metody pracy z ludźmi oraz wspierających ich rozwój, m.in. Szkoły Coachingu, Szkoły Trenerów Biznesu, Racjonalnej Terapii Zachowań, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Przez kilka lat odpowiadała za szkolenia pracowników w międzynarodowej korporacji. Aktualnie trener freelancer. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności społecznych w biznesie, m.in wspiera liderów IT oraz programistów w zakresie kompetencji miękkich. W swoich szkoleniach stawia na naukę przez doświadczenie, kładąc nacisk na interaktywne, warsztatowe formy nauczania oraz intensywny trening umiejętności. Współorganizatorka i trenerka warsztatów Soft Skille Dla Programistów.

Opowiem Wam o liderach, o tym w jakie pułapki najczęściej wpadają, z jakimi najczęściej trudnościami i błędami mierzą się chcąc sprostać swojej roli.
Pracuję z liderami od kilku lat, przeprowadziłam wiele szkoleń liderskich. Łącznie to około 3000 osób, które piastują stanowiska liderskie albo pretendują do tej roli.
O błędach liderów powiedziano już wiele. Moja perspektywa, to perspektywa trenera, który spotyka liderów, kierowników, menedżerów z różnym poziomem doświadczenia, słucha ich historii, trudności, bolączek i wspiera ich w zakresie kompetencji miękkich. To także perspektywa psychologa, który dostrzega mechanizmy, jakie się za tymi trudnościami kryją.
Podzielę się z Wami moimi osobistymi spostrzeżeniami. Kto wie, może dzięki nim Wy, stając się liderami, popełnicie mniej błędów w przyszłości. 
More

Ticket prices will go up in...

46
Days
:
 
12
Hours
:
 
12
Minutes
:
 
28
Seconds

You missed out!

Venue address

ICE Krakow, ul. Marii Konopnickiej 17

Phone

+48 691 793 877

Email

info@devoxx.pl

Social Media